niedziela, 17 listopada 2013

Nowe opowiadania dźwiękowe od Krzysztofa Malinowskiego - czyli "New stories"!

Krzysztof Malinowski - polski twórca i kompozytor muzyki elektronicznej z Wałbrzycha, raczy swoich wiernych słuchaczy dość często nowymi wydawnictwami. I tym razem jest nie inaczej. Nowy album pt (nomen-omen): "New stories", ukazał się całkiem niedawno! Po kwietniowej premierze "Another world suite". Jest to "typowa" muzyka elektroniczna. Barwna dźwiękowa opowieść podana w bardzo charakterystycznym dla twórcy stylu, który znamy już z poprzednich wydawnictw. W tym kontekście można zadać sobie pytanie - czy "New stories", są naprawdę "new"? Patrząc na sam akt kreacji nowych kompozycji, zapewne tak. Przyglądając się jednak nieco z innej perspektywy na ten materiał, usłyszeć można dobrze juz znane z poprzednich albumów Krzysztofa "patenty", rozwiązania harmoniczne a nawet brzmienia. Czy to źle, czy dobrze? Tego wam nie powiem! A na pytanie, czy "uwiodą" was nowe historie muzyczne twórcy, musicie sobie moi drodzy czytelnicy odpowiedzieć sami!

Zapraszam zatem do przesłuchania albumu i dzielenia się swoimi wrażeniami w komentarzach pod postem!

W tym miejscu, zaznaczyć trzeba, że artysta udostępnia swoją muzykę z "New stories" zupełnie za darmo i można ją pobrać na profilu artysty w BandCamp pod adresem: http://krzysztofmalinowski.bandcamp.com/Zapraszam serdecznie! ELMjuzik

2 komentarze:

 1. Kompozycje i tytuły pasują do siebie. Pomysły na muzyczne opowieści zrealizowane z wyobraźnią. Szczególnie spodobały mi się "Broken Flower"
  i "Diva in Neverland".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Maadraim! Oczywiście ta muzyka może się podobać! Dziękiuję za odwiedziny i komentarz!!! Pozdrawiam

   Usuń