poniedziałek, 27 sierpnia 2012

Klip promujący wydawnictwo "Unless you have a man in a man"


Album "Unless you have man in a man" - "Zawartość człowieka w człowieku", powstał dzięki uprzejmości wielu artystów, ktorzy zgodzili się wziąć w  nim udział i w  ten sposób pomóc potrzebującemu dziecku! Projekt zawiera remiksy moich kompozycji wykonywanych przez moich przyjaciół muzyków  i kompozytorów  muzyki elektronicznej. Na płycie znajdziecie różnorodną muzykę elektroniczną z całą paletą barw i emocji. Każdy z tworców  w odmienny i charakterystyczny dla siebie sposób zinterpretował moje kompozycje. 
Jest to album z przesłaniem dla każdego i  jednocześnie z pytaniem - ile jeszcze jest we mnie, w  nas miłości do drugiego czlowieka?Ile łagodnego serca i pomocnej dłoni? Czy  tak naprawdę jestem jeszcze człowiekiem, kiedy mijam z obojętnością drugiego człowieka leżącego na ulicy, czy kogokolwiek kto właśnie potrzebuje pomocy? Oraz zmusza do zastanowienia co tak naprawdę określa mnie jako "człowieka"? Ja już to wiem. Jestem na tyle człowiekiem, na ile umiem pochylić się nad moim bratem - człowiekiem oraz nad jego niedolą i cierpieniem!

Teraz odpowiedz sobie na pytanie: "Ile jest jeszcze we mnie człowieka?"    
Powyższy teledysk to klip promujący całe wydawnictwo - które ukaże się niebawem - myślę, że na początku września. W opisie wydawnictwa zawarte będą wszelkie niezbędne informacje na temat Klaudii Gawlik dla której została zorganizowana akcja pomocowa! wojtek

Na albumie występują:
Jakub Fijak, Gotard, Invisible hand, Władysław Komendark, Jacek Rozwadowski, Dorian Przystalski, Przemysław Rudź, Paweł Wawrzyniak, Dariusz Wilk (DaWi), Vanderson, Wojciech Wszelaki.

3 komentarze:

  1. Świetne ! Nie mogę się doczekać całości.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję w imieniu Doriana Przytalskiego, który wykonał remiks utworu "Nostalgia", Jacka Kula który zrealizował teledysk i moim!!!!! Album niebawem.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ale się napompowałeś tym opisem... Pozostała tylko pielgrzymka.

    OdpowiedzUsuń