wtorek, 25 czerwca 2013

OCEAN ELECTRO FESTIWAL - cykliczny festiwal muzyki elektronicznej we Władysławowie nad Bałtykiem - ZAPRASZAM!

W tym roku nadbałtyckie Władysławowo zaleje fala świetnej muzyki. Ocean Electro Festival to nowa cykliczna impreza, której celem jest prezentacja polskiej klasycznej muzyki elektronicznej. Wyjątkowość festiwalu polega na tym, że trwa on całe lato! Na koncerty zapraszamy w każdy piątek w okresie 28 czerwca – 23 sierpnia.W programie koncerty zarówno młodych talentów, jak i już uznanych twórców. Swoją obecność potwierdzili: Marek Manowski, Mr Smok, Łukasz Sobczak Soundwalker, Maciej Braciszewski, Ania Sójkowska, duet Equinoxe.

Jeszcze tylko do 20 czerwca można zgłaszać chęć udziału. Festiwal w tym roku ma formę konkursową. Spośród twórców, którzy zaprezentują się na festiwalu z utworem dedykowanym morzu Jury wybierze laureata, który otrzyma atrakcyjną nagrodę: sprzęt muzyczny.

Dyrektorem festiwalu i przewodniczącym jury jest uznany twórca muzyki elektronicznej – Robert Kanaan. Usłyszymy go na koncercie finałowym wraz z laureatem festiwalu.

Koncerty będą się odbywać w urokliwym Ocean Parku na plenerowej scenie przy wielorybie. Towarzyszyć im będą wizualizacje, a w koncercie finałowym pokazy laserowe i pirotechnika.

Kontakt: elfwidowiska@gmail.com5 komentarzy:

 1. Super informacja, dzięki!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma sprawy - idea zacna, więc trzeba ludzi informować!!!

   Usuń
 2. zacna impreza, mam nadzieję, że nabierze rumieńców i zainteresują się nią władze miasta i sponsorzy, a przede wszystkim publiczność...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miejmy nadzieję, może media sie w końcu obudzą i zobaczą, że oprócz totalnej komerchy jest jeszcze prawdziwa muzyka i sztuka!!!

   Usuń
 3. ZAPRASZAMY NA KONCERT FINAŁOWY 23 sierpnia o godz. 20.00;

  Na otwarcie koncert coverów Jean Michel Jarre'a w wykonaniu duetu EQUINOXE (który wystąpił również na otwarcie festiwalu) a około 20.30 wyborna porcja klasycznej polskiej muzyki elektronicznej w wykonaniu samego dyrektora artystycznego OCEAN ELECTRO FESTIVALU - ROBERTA KANAANA.

  OdpowiedzUsuń