wtorek, 18 grudnia 2012

Dużo szczęścia, zdrowia, radości i miłości na te Święta i na nowy 2013 rok!!!

Z okazji zbliżających się tradycyjnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2013, chciałbym złożyć wszystkim czytelnikom mojego bloga, najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń! Twórcom dużo weny i wielu nowych udanych kompozycji, a fanom muzyki wspaniałych chwil spędzonych na delektowaniu się muzyką elektroniczną! Wszystkim, wszystkiego najlepszego! Trzymajcie się kochani i dziękuję za wspólnie spędzony rok 2012 !!! ElMjuzik

10 komentarzy:

 1. Wszystkiego rodzinnego,muzycznego przy Wigilijnym stole,a na Nowy 2013 Rok,wszystkiego udanego,by wszystko się spełniało-Michał Koczorowski;

  OdpowiedzUsuń
 2. Choinki, na gałęziach której rosną muzyczne sprzęty i programy. Karpia spełniającego trzy życzenia. Zapału do tworzenia. Wewnętrznej siły, aby nie rezygnować z życiowych pasji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki wielkie! Nawet nie wiesz jak mi to wszystko co napisałeś potrzebne!!! Pozdrawiam i wzajemnie + dużo zdrówka!!!

   Usuń
 3. Wojtku i od nas życzenia prawdziwie udanych świąt we wspaniałej atmosferze i spełnienia wszelkich najważniejszych planów w najbliższej przyszłości oraz zdrowia bo to podstawa wszystkiego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję Jacku - dziękuję serdecznie! Zdrowia przede wszystkim, to jest najważniejsze - żona moja chora mocno, właśnie wróciłem od doktora z synkiem i czuję, ze mnie znowu coś bierze - masakra!!! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Wojtku tobie twojej rodzinie życzę pięknych i rodzinnych świąt i zdrowia bo to jest najważniejsze i dalszego trwania w muzycznej pasji i wiary w człowieka na ten 2013 i oby lepszy dla ciebie i fanów el muzyki..:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mariusz dziękuję Ci przyjacielu z całego serca! I jeszcze raz Tobie dużo zdrowia, twoim najbliższym i szczęścia w życiu!

   Usuń